Aby rozpocząć przygodę z żeglarstwem, niezbędne jest przyswojenie podstawowej terminologii, która pomoże nam porozumieć się z innymi w klubie żeglarskim, na motorówce, w sklepie ze sprzętem żeglarskim lub w trakcie regat.
Yungas Road liczy około 70 kilometrów i łączy stolicę Boliwii – La Paz, z miastem Coroico w regionie Yungas w puszczy amazońskiej.
Slim Aarons zbudował karierę, dokumentując życie bogatych i pięknych.
Wraz z nadejściem sezonu wakacyjnego w Rosji wzrosną koszty podróży lotniczych
Wirtualna dawka sztuki i kultury, której tak bardzo pragniesz po wielu dniach nieustannego oglądania Netflixa
Aby umożliwić korzystanie z turystyki morskiej także w pandemii, kilka przedsiębiorstw żeglugowych oferuje rejsy statkiem bez schodzenia na ląd. Miejsca są tak rozchwytywane, że wycieczki będą kontynuowane do października.
Jak zmierzyć szczęście? Wydawać by się mogło, że jest to koncept zbyt skomplikowany do zmierzenia, bo jest to przecież coś bardzo subiektywnego.
Wraz ze zniesieniem ostrzeżenia dla podróżnych na Majorce rząd federalny nieumyślnie wywołał boom rezerwacji wakacyjnych. Niemieckie Stowarzyszenie Podróży naciska teraz na otwieranie hoteli również w Niemczech.
Podróże kamperem dają poczucie wolności i nieskończonych możliwości. Wielu fanów turystyki kamperowej przyznaje, że już nigdy nie pozwolą, by ciasnota samolotów czy rozkłady jazdy dyktowały ich sposób podróżowania.
Czekając na lepsze dni, można odkrywać świat nie wychylając nosa z pokoju. Mityczna i bohemiczna wyspa Balearów jest miejscem, gdzie sztuka życia zwrócona jest w stronę natury.

Strony