Wraz z nadejściem sezonu wakacyjnego w Rosji wzrosną koszty podróży lotniczych
Wirtualna dawka sztuki i kultury, której tak bardzo pragniesz po wielu dniach nieustannego oglądania Netflixa
Aby umożliwić korzystanie z turystyki morskiej także w pandemii, kilka przedsiębiorstw żeglugowych oferuje rejsy statkiem bez schodzenia na ląd. Miejsca są tak rozchwytywane, że wycieczki będą kontynuowane do października.
Jak zmierzyć szczęście? Wydawać by się mogło, że jest to koncept zbyt skomplikowany do zmierzenia, bo jest to przecież coś bardzo subiektywnego.
Wraz ze zniesieniem ostrzeżenia dla podróżnych na Majorce rząd federalny nieumyślnie wywołał boom rezerwacji wakacyjnych. Niemieckie Stowarzyszenie Podróży naciska teraz na otwieranie hoteli również w Niemczech.
Podróże kamperem dają poczucie wolności i nieskończonych możliwości. Wielu fanów turystyki kamperowej przyznaje, że już nigdy nie pozwolą, by ciasnota samolotów czy rozkłady jazdy dyktowały ich sposób podróżowania.
Czekając na lepsze dni, można odkrywać świat nie wychylając nosa z pokoju. Mityczna i bohemiczna wyspa Balearów jest miejscem, gdzie sztuka życia zwrócona jest w stronę natury.
Co jest lepsze od posiadania luksusowego kurortu na Bahamach? Posiadanie prywatnej wyspy na Bahamach!
Małpy-zbóje to drobne istotki o wyglądzie małpy (niektórzy nazywają je “małpami-chochlikami”). Są niskiego wzrostu, pokryte ciemnym futrem, brzydkie i krwiożercze.
Ponad 300 osób straciło życie próbując wspiąć się na Mount Everest. Istnieje wiele mitów dotyczących tego szczytu. Dzieje się jednak coś gorszego, a mianowicie komercjalizacja góry.

Strony