Na dwóch kółkach po mieście i kraju: odkrywanie Niemiec

Jazda na rowerze jest zdrowa, ekologiczna – i zwyczajnie przyjemna: na ponad 200 trasach rowerowych cykliści odkrywają w Niemczech turystyczne atrakcje metropolii i romantyczne ścieżki po terenach przyrodniczych.

Trudno dokonać wyboru, mając do dyspozycji 200 tras rowerowych, biegnących przez rozmaite regiony: ambitni mogą piąć się rowerem po Alpach, a ceniący sobie też inne przyjemności wybiorą raczej łagodne winne wzgórza. Dla rodzin idealne będą na przykład liczne, urozmaicone ścieżki wzdłuż rzek. Albo może zobacz, jak wygląda wycieczka po muzeach na rowerze? Tu znajdziesz też wyjątkowo przyjazną rowerzystom bazę noclegową od gospodarstw agroturystycznych po pałacowe hotele.

Odkryj niemieckie miasta i regiony na ponad 70 000 kilometrach tras rowerowych. Wybór jest zbyt duży, by pozostać w domu!

schwabisches_donautal.jpgSchwäbisches Donautal –
wycieczki rowerowe i wędrówki nad bawarskim Dunajem

Rozległe równiny w dolinie Dunaju, idylliczne błonia położone wzdłuż rzek Mindel, Brenz i Zusam. Mistycznie i pierwotnie prezentuje się tutejszy, wyjątkowy krajobraz łąk i trzęsawisk.
Romantyczne kawiarenki, gospody i ogródki piwne na zabytkowych starówkach i wzdłuż szlaków oferują tradycyjne, szwabskie specjały przed, w czasie i po wycieczkach rowerowych i wędrówkach.

Więcej na » www.dillingerland.de
Więcej na » www.familien-und-kinderregion.de

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
5 + 15 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.