Mały, zagubiony na morzu kraj z populacją mniejszą niż Szczecin, a jednak kusi, przyciąga do siebie i woła. Dlaczego trzeba choć raz udać się w to magiczne miejsce?
W tym roku z okazji Święta Zmarłych odbędzie się – już po raz trzeci – parada, w której będzie można zobaczyć monumentalne czaszki, symboliczne pojazdy i „Catrinas”
Myanmar (Birma) jest wśród państw sąsiednich znany jako “złota ziemia”. Gdy odwiedzicie Mandalay albo Yangon zrozumiecie dlaczego.
Zegar na słynnej 58-metrowej edynburskiej wieży, od ponad wieku pokazuje niedokładny czas i ludziom pracy i turystom. Na ulicy Książąt w Edynburgu jest wieża „Balmoral”,
Władze PKP Cargo poinformowały o podpisaniu z nowosądeckim Newagiem na zakup trzech lokomotyw elektrycznych E6ACTa Dragon 2. Umowę, która opiewa na 45,3 mln zł netto, podpisano 25 października. Na jej podstawie do 31 grudnia 2018 roku Newag ma
Eskalacja sporu pracowników z zarządem w PLL LOT i brak dialogu wewnątrz firmy są przykładem fatalnego rozwiązywania konfliktów społecznych.
Jeśli uważasz, że San Francisco to tylko jasny i wietrzny port, znany na całym świecie czerwony most oraz historia gorączki złota, to się myślisz.
Pierwszym co się rzuca w oczy turyście lądującemu na Dominikanie, jest fakt, że oni wprost kochają imprezy. Nieustający zgiełk i tłumy ludzi przewijające się przez korytarze zaraz za kontrolą celną, nadają kolorów zimnym przejściom lotniska.
Jakie są tego powody? „To tak jakby Hiszpanie bali się światła”, mówi Caroline Jurgens, 42 letnia Holenderka, mieszkająca w Hiszpanii od 2005 roku. Jurgens przyjechała do Madrytu z Amsterdamu i jedną z pierwszych rzeczy, która ją tutaj zaskoczyła by
Apulia leży w umiarkowanym klimacie śródziemnomorskim z łagodnymi zimami i gorącym latem. Ponadto ponad 300 słonecznych dni w roku przyciąga tutaj turystów o każdej porze.

Strony