Najczęściej Komentowane

Hiszpania najlepszym światowym kierunkiem turystycznym według Światowego Forum Ekonomicznego (4)
Zasoby naturalne, kulturowe i infrastruktura, sytuują ten kraj na pierwszym miejscu listy liczącej 136 państw. W 2016 roku Granada została wybrana najpiękniejszym hiszpańskim miastem
Pierwszy w Rosji pomnik Iwana Groźnego powstanie w Aleksandrowie (1)
Briańsk, 6.08.2016 Kamień węgielny pomnika Iwana IV Groźnego został położony w sobotę w mieście Aleksandrow, w obwodzie Włodzimierskim.
Tajemnicza Malta: kryształowe morze, zapierające dech w piersiach zabytki i kupa zabawy (0)
Kusi Cię możliwość odkrycia tajemnic maltańskich rycerzy? Na kosmopolitycznej wyspie pośrodku Morza Śródziemnego znajdziesz wspaniałe zatoki z kryształowo czystą wodą, najstarsze kamienne budowle świata i tajemnicze zakątki przyrodnicze.
Luksus w obłokach. Najwyższy hotel na świecie (0)
Dubaj ciągle goni za rekordami, a niedawno pobił kolejny. Właśnie otwarto tam najwyższy hotel na świecie, wysoki na 356 metrów. Hotel "Gevora" przy Alei Sheikh Zayed jest o metr wyższy od dotychczas najwyższego hotelu na tej samej ulicy.
CNN opublikował listę miast, których turyści powinni unikać w 2018 roku (0)
Amerykańska stacja CNN opublikowała listę 12 destynacji, których turyści powinni unikać w 2018 roku; między nimi znajduje się Wenecja, Barcelona i Dubrownik. Do stworzenia listy przyczyniły się same wyszczególnione destynacje
Rok na Antarktydzie: żaglówką po lodowym świecie (0)
Australijski żeglarz Trewor Robertson już dwukrotnie spędzał zimę w Arktyce, podróżując na małym jachcie o nazwie "Iron Bark", który zbudował samodzielnie.
Bajka o Indiach: «Całe moje życie to odpoczynek» (0)
Historia rosyjskiej fotografki Katii Pieszakowej, która postanowiła zamieszkać w Indiach i opowiada m.in. o tym, jak zorganizować sobie życie w tym bajecznym kraju.
Test największego samolotu na świecie. (0)
Na płycie lotniska Mojave w Kalifornii przetestowano największy samolot świata-Stratolaunch. Zapis wideo, opublikowany na Twiterze, zamieścił szef kompanii Stratolaunch i współzałożyciel Microsoft- Paul Allen
Jeziora Plitwickie - cudo natury w samym sercu Chorwacji (0)
Park Narodowy Jezior Plitwickich jest jedynym w swoim rodzaju geologicznym oraz hydrogeologicznym zjawiskiem krasowym. Kompleks został ogłoszony parkiem narodowym 8. kwietnia 1949 roku.
Portugalia jest niesamowitym krajem >>na krańcu świata<< (0)
W średniowieczu Portugalia była uważana za miejsce, gdzie słońce każdego wieczora topi się w morzu. Po jakimś czasie z >>ostatniego przystanku<< na europejskim kontynencie stała się znaczącą kolonią.
Dlaczego Neuschwanstein jest wymarzonym miejscem na święta Bożego Narodzenia? (0)
Wyłaniający się z Alp Bawarskich Neuschwanstein, to zamek otoczony aureolą tajemnicy, która była szczególną inspiracją dla kultowej fortecy Disneya. Miejsce, które wygląda jak z winter wonderland, jest idealne aby poczuć radosną magię świąt.
Trzy firmy pracują nad hybrydowym silnikiem lotniczym (0)
Każdy z partnerów, Airbus, Rolls-Royce i Simens, wyłoży na program dziesiątki milionów euro. Jak donoszą brytyjskie media, koncern lotniczo-zbrojeniowy Airbus Group, brytyjski Rolls-Royce i niemiecki Siemens
Krótka opowieść o Cafayate - coś dla miłośników wina i pustynnych widoków (0)
Dolina Calchaqui, wzdłuż której rozciąga się region Cafayate, wpasowała się pomiędzy dwa łańcuchy górskie, dzięki czemu chłodne powietrze, płynące zza masywu Andów na zachód,
Airbus sprzedał Indigo Partners 430 samolotów za niebagatelną sumę 49,5 mld dolarów (0)
Amerykański przewoźnik lotniczy Indigo Partners zakupi od europejskiego koncernu 273 samoloty A320neo i 157 samolotów typu A321neo. Kierownictwo firmy Airbus poinformowało, że sprzeda amerykańskiemu przewoźnikowi Indigo Partners 430 samolotów
Niemcy: Pociągi na wodór do 2021 roku (0)
Firma Alstom oświadczyła, że podpisała kontrakt na dostawę spółce kolejowej LNVG 14 pociągów na wodór. Jak przekazują agencje, za cztery lata podróżni w Niemczech będą mogli podróżować pociągami napędzanymi wodorem.
Przekleństwo Blue Hole (0)
Znana miejscowość wypoczynkowa skrywa głęboką przepaść, która pochłania nurków. Jeden z nich nawet sfilmował swoją śmierć. Stephen Keenan (39) z Dublina utonął w lipcu podczas próby ratowania światowej rekordzistki Alessii Zecchini (25)
Z tej wyspy jeszcze nikt nie wrócił żywy. (0)
Jest taka wyspa na Oceanie Indyjskim, której nie można zwiedzić ani zbadać, bo członkowie tubylczego plemienia, które ją zamieszkuje gotowi są zabić każdego, kto się do nich zbliży.
Sztuka i kultura w czasie urlopu: pięć top-hoteli, oferujących Spa dla psychiki (0)
Coraz bardziej wymagający urlopowicze korzystający z Wellness oczekują nie tylko relaksu dla ciała, lecz także inspiracji dla ducha. Testerka hoteli Andrea Labonte poleca pięć przepięknych hoteli, które zaspokajają te potrzeby.
Czy wiesz, dlaczego okna w samolotach są OKRĄGŁE? Przyczyna jest STRASZNA (0)
Wielu ludzi boi się na samą myśl o tym, że trzeba wsiąść do samolotu. Ale są i tacy, którzy cieszą się, ale czasem pytają – właściwie dlaczego okna w samolocie są okrągłe?
EasyJet przejmuje część samolotów od upadłego Air Berlin. (0)
Air Berlin był drugą największą firmą lotniczą w Niemczech.Tanie linie lotnicze EasyJet ogłosiły, że porozumiały się z Air Berlin w sprawie odkupienia części tej niemieckiej firmy w upadłości.

Strony